Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10049
Stary 06.10.2015, 06:29
Info o nieprzelanym milionie podalo też Wislaforum na tt. Milion to dosyć dużo w kontekście tego, ze mieliśmy spłacić bodaj 3 mln do końca września. Klub nie napisal też, że tematu pożyczki z TS nie było, ale że nie doszło do niej ostatecznie. Mam wrażenie, że Klub zagrał trochę słowami (i bardzo dobrze!) i można odnieść wrażenie, jakoby tematu pożyczki we ogóle nie było.
Odpowiedz cytując