Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 06.10.2015, 00:08
Ja to juz pisalem..

Niewyobrazam sobie aby ktokiwliek kto nazywa sie kibicem,sympatykiem fanem itd Wisly nie byl na meczu w Sobote.

jak cie nie bedzie,to potem nie masz prawa nazywac siebie kibicem Wisly.Proste jak konstrukcja cepa.

jak cie nie interesuje mecz to kup bilet,usiadz ,odspiewaj hymn i wyjdz.Ale pokaz ze byles na meczu i cos od siebie dales.

WISŁA TO MY
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.10.2015 o godz. 00:14.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując