|
Ja to juz pisalem..
Niewyobrazam sobie aby ktokiwliek kto nazywa sie kibicem,sympatykiem fanem itd Wisly nie byl na meczu w Sobote.
jak cie nie bedzie,to potem nie masz prawa nazywac siebie kibicem Wisly.Proste jak konstrukcja cepa.
jak cie nie interesuje mecz to kup bilet,usiadz ,odspiewaj hymn i wyjdz.Ale pokaz ze byles na meczu i cos od siebie dales.
WISŁA TO MY
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.10.2015 o godz. 00:14.
|