Karherop napisał(a):

|
Cywka jest taki słaby? A kto przyklepał jego transfer, kto go przygotował do sezonu... ?
|
Widziałeś jaki jest Cywka w meczu Górnikiem Łęczna, więc to chyba pytanie retoryczne. Dalsza część twojej wypowiedzi powinna brzmieć trochę inaczej. Kto go wyselekcjonował, kto go obserwował, kto go wybrał i zdecydował, że można podpisać z nim trzyletni kontrakt? I na jakiej podstawie, bo ostatnie 2 lata w jego karierze to dno dna?