Rafal-SWL napisał(a):

zastanawia mnie coca-cola jako mecenat, niedawno mówiło się o możliwości sponsorowania nas przez coca-cole, możne nadal jest cos na rzeczy?
|
W takim razie można też zastanawiać się nad przejęciem Wisły przez FoodCare skoro też jest mecenasem