Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#622
Stary 05.10.2015, 21:33
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
zastanawia mnie coca-cola jako mecenat, niedawno mówiło się o możliwości sponsorowania nas przez coca-cole, możne nadal jest cos na rzeczy?
W takim razie można też zastanawiać się nad przejęciem Wisły przez FoodCare skoro też jest mecenasem
Odpowiedz cytując