|
Weźmy też pod uwagę to, że u nas nie ma walki o ten pierwszy skład. Paweł Brożek będzie grał cały czas bo nie ma drugiego napastnika a stawianie Jankowskiego na "9" nie ma sensu co pokazał mecz z Górnikiem Łęczna. My w każdym meczu popełniamy jeden prosty błąd, który kończy się bramką dla przeciwnika. W meczu z Piastem błąd był wtedy gdy Brozio nie trafił po podaniu Donalda, poszła kontra i 1:0 w ostatnich sekundach, czyżby duchy z poprzedniego sezonu wracały ? Mam na myśli tracenie goli w ostatnich minutach meczu, połowy ( Pogoń, Jagiellonia, Legia) czy nawet w tym sezonie Lechia Gdańsk.
Faktycznie potrafimy zagrać fajne akcje, ale zbliżamy się do pola karnego i w meczach z takimi rywalami jak np. Korona nie możemy klepać tylko musimy po prostu przypier...... mocno i tyle. Nie wiem kto ma takie dobre u nas uderzenie ? Chyba tylko Sadlok i może Donald by jeszcze przywalił ale on jest na skrzydle więc siłą rzeczy nie jest w środku pola.
Co do Urygi to powiem tak. Gość jest u nas w składzie i jest na boisku i tyle można napisać o jego występie. Ameryki nie odkryję ale póki co chyba lepiej nie będzie
|