element napisał(a):

To jest właśnie ten "sponsor tytularny" o którym była mowa. Partner i tyle. Masz firmę? to też możesz zostać partnerem Wisły.
Coca-Cola może być sponsorem FIFY czy największych gigantów tego świata, a nie polskiego klubu.
Partnerem Wisły i tak jest oddział Coca Coli w Polsce, a nie ta Coca-Cola, numer jeden.
|
Coca-cola nie jest sponsorem tytularnym, czy jak kto woli generalnym Wisły, jedynymi naszymi sponsorami sa telefonika i totolotek, reszta to partnerzy.
Nie rozmywajmy juz tematu, napisalem tylko moje domysly-marzenia