Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#615
Stary 05.10.2015, 20:36
mówię o sponsorze tytularnym, myślałem że to oczywiste...

jeśli doda się do tego dzisiejsze oświadczenie TSu o braku porozumienia w sprawie przejęcia piłkarzy, można usnąć historyjkę, dogadali się z coca-colą, więc znalazła się kasa na funkcjonowanie klubu... albo to tylko moje marzenia
Ostatnio edytowane przez Rafal-SWL : 05.10.2015 o godz. 20:40.


Odpowiedz cytując