mówię o sponsorze tytularnym, myślałem że to oczywiste...
jeśli doda się do tego dzisiejsze oświadczenie TSu o braku porozumienia w sprawie przejęcia piłkarzy, można usnąć historyjkę, dogadali się z coca-colą, więc znalazła się kasa na funkcjonowanie klubu... albo to tylko moje marzenia
