Karherop napisał(a):

|
O zmianach pisałem w poprzednim poście. Moskal ustawił drużynę na Piasta ofensywnie z Urygą w pierwszym składzie (sic!). To się musiało skończyć, tak jak się skończyło. To była woda na młyn dla drużyny Piasta.
|
Całkowita zgoda. Mnie bardzo martwi fakt, że Moskal wydaje się nie wyciągać żadnych wniosków - wystarczyłoby zobaczyć powtórki z dwóch ostatnich spotkań tego pseudopiłkarza. Na pewno jest to spory kamyk do Moskalowego ogródka. Przy nim drewniany Wilk jest niczym Mascherano.