Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 05.10.2015, 19:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
O zmianach pisałem w poprzednim poście. Moskal ustawił drużynę na Piasta ofensywnie z Urygą w pierwszym składzie (sic!). To się musiało skończyć, tak jak się skończyło. To była woda na młyn dla drużyny Piasta.

A pokrótce o zmianach jakie mógł dokonać Moskal w porównaniu z tym co zobaczyliśmy.

W pierwszym składzie:
1) Cywka za Urygę
2) Crivellaro za Urygę (Popović zostaje na "8")
3) Kuczak/Marszalik za Urygę (Popović zostaje na "8", Boguski przechodzi na "10", a Kuczak/Marszalik na skrzydło.

A mając tak drewnianego piłkarza jak Uryga, to poeksperymentowałbym też z Sadlokiem na pozycji defensywnego pomocnika, a postawił na Żemło na stoperze. Oczywiście jak już koniecznie chcemy grać z typowo defensywnym pomocnikiem.

Poza tym, lepiej postawić na młodego na skrzydle, gdzie jest to obiektywnie rzecz biorąc pozycja mniej problematyczna (powalczy, pobiega, co najwyżej spieprzy trochę w ofensywie) niż środek pola (przez które przechodzą wszystkie piłki czy to w odbiorze, czy w rozegraniu), gdzie grając Urygą w rozegraniu i ofensywie gramy w "10".
Uryga od jesieni 2014 się wyłącznie cofa w rozwoju. To nie tylko moje zdanie. Stawianie na niego mając alternatywy jest samobójstwem Moskala.
Nie Sadloka do środka pomocy, a Burligę.

Bury na lewej obronie to co najmniej jedna groźna sytuacja dla przeciwnika w meczu.

Sadlok na lewej obronie z kolei zacentruje, pokiwa.

Głowacki i Guzmics w środku.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 05.10.2015 o godz. 19:51.