Jeśli ktoś z okolic Częstochowy albo po trasie w kierunku Krakowa waha się nad udziałem w meczu ze względu na brak dojazdu, to ja będę jechał z okolic Radomska przez Częstochowę/Dąbrowę Górniczą/Olkusz na Kraków i mam 3 miejsca wolne na mecz (nie udało mi się nikogo więcej namówić :( ). Ale może ktoś inny się zdecyduje. Ot, takie ogłoszenie
