Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#606
Stary 05.10.2015, 19:23
Jeśli ktoś z okolic Częstochowy albo po trasie w kierunku Krakowa waha się nad udziałem w meczu ze względu na brak dojazdu, to ja będę jechał z okolic Radomska przez Częstochowę/Dąbrowę Górniczą/Olkusz na Kraków i mam 3 miejsca wolne na mecz (nie udało mi się nikogo więcej namówić :( ). Ale może ktoś inny się zdecyduje. Ot, takie ogłoszenie
Odpowiedz cytując