Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1759
Stary 05.10.2015, 18:25
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Chciałem tylko pokazać że takie porównania są bez sensu .... Twierdzisz że Moskal leży taktycznie brak nam schematów ok to kogo widzisz w miejsce Kazika kto z tymi piłkarzami według ciebie osiągnie więcej ?
Pewnie jak każdy kibic mam swoich kandydatów. Natomiast jak zwrócił uwagę użytkownik viper, Moskal zostaje, przynajmniej do następnego meczu, więc dywagacje z konkretnymi nazwiskami sobie można odpuścić. I tak wszystko zależy od prezesa Cupiała

patrvk: rozmowa na argumenty, próba bronienia własnych przekonań w cenie. To zawsze wnosi coś w dyskusje. Każdy ma na obecną sytuację inny pogląd ale myślę, że każdemu z nas zależy na Wisełce. Jedni tylko wierzą w formułe z trenerem Moskalem, inni natomiast uważają, iż ta została wyczerpana. Jedni drugich obrażać nie powinni.


Jeszcze dodam co mnie tutaj bardzo razi. Spora część osób twierdzi, że mamy przeciętnych zawodników, średnich grajków, z których miejsca 6-8 to max. I ok.. tylko chwilę później piszą, że Wisła pod wodzą Moskala ma swój styl i POTRAFI GO NARZUCIĆ, gra krakowską piłkę, szybka klepka, utrzymywanie piłki i nie może dostosowywać się do innych zespołów tylko musi narzucać swój własny styl (co było błędem w meczu z Piastem, który był jak najbardziej do ogrania) Zatem.. albo mamy słabych piłkarzy i musimy dostosowywać grę do każdego przeciwnika inaczej, żeby maksymalnie punktować albo narzucamy styl niezależnie od rywala do czego są potrzebni bardzo dobrzy zawodnicy. Jedno zaprzeczeniem drugiego. Dlatego pytam zwolenników warsztatu trenera Moskala:


ad 1. Mamy słabych zawodników ale dobieramy nieodpowiednio taktykę pod zawodników bardzo dobrych, musza grać coś czego nie potrafią lub najzwyczajniej w świecie robią to topornie (prowadzenie gry, utrzymywanie piłki i atak pozycyjny) i frajersko tracimy punkty ?

Jeśli mamy średni skład, to po to jest trener, żeby ustawieniem i taktyką zminimalizować niedociągnięcia zespołu i walczyć na miarę tego czym się dysponuje. A nie z szabelkami na czołg..

ad 2. Mamy dobrych zawodników, lecz mimo tego coś nie gra ?
Ostatnio edytowane przez pomeran : 05.10.2015 o godz. 18:40.