pomeran źle mnie zrozumiałeś (może przez te moje skróty myślowe ) ale Moskal ma taki sam wpływ na Pawła jak na Donalda i resztę zespołu tylko przy Brożku ma mniejsze pole manewru, bo nie ma jak go zastąpić w 1 składzie.
I mi chodziło dokładnie o to co Ajax napisał
Ajax napisał(a):

|
Kaźmierz Moskal nie jest dobrym trenerem ale zmienianie go teraz przyniesie więcej straty niż pożytku.
|
+ danie mu czasu na wykazanie się
I po co zmieniać trenera jak można kupić napastnika.
PS; mam wrażenie że znowu coś pogmatwałem