Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.10.2015, 16:41
pomeran napisał(a):Wyświetl post

Mamy do spłacenia Smudę i wiele innych długów, wiec nie ma kasy na porządnego trenera. I taki argument rozumiem w zostawieniu Moskala na stanowisku. Ale litości.. po ... wmawiacie innym, że z Moskala to najlepszy trener jaki mógł nam się trafić ? Żadne argumenty, fakty za tym nie przemawiają. Tracimy frajersko punkty, wygraliśmy 6 z ostatnich 29 meczy a pokonać potrafiliśmy tylko gigantów PBB i Lecha, którego zlała by reprezentacja koła gospodyń wiejskich. Ale gdzież tam... super trener. odczepcie się. komu nie pasuje to się nie zna. To tak nie działa. Myślenie życzeniowe nic nie zmienia.
Powołujesz się na fakty, ale sam jesteś na nie odporny. Przezabawny paradoks. To może ja powołam się również tylko na fakty.

Wisła Kraków pod wodzą 3 trenerów w tym Moskala w sezonie 2011-2012 zajęła 7 miejsce.
Wisła Kraków nie pod wodzą Moskala w sezonie 2012-2013 zajęła 7 miejsce.
Wisła Kraków nie pod wodzą Moskala w sezonie 2013-2014 zajęła 5 miejsce.
Wisła Kraków pod wodzą Smudy i Moskala zajęła w sezonie 2014-2015 zajęła 6 miejsce.

Fakty są zatem inne i namacalne. W ciągu ostatnich 4 lat Wisła nie była w stanie wspiąć się powyżej 5 miejsca niezależnie od trenera. A to znaczy, że albo nie ma odpowiedniego potencjału albo nie istnieją trenerzy, którzy za kasę, którą płacimy, byliby w stanie wyciągnąć więcej z drużyny.

I jeszcze jeden fakt, na razie nie do obalenia. Wisła Kraków pod wodzą Moskala w sezonie 2015/2016 ciągle ma szanse i to niemałe na zajęcie 5, 6 lub 7 miejsca. I tego się trzymajmy, bo żadne dokonania z ostatnich 4 lat nie wskazują, że stać nas na coś więcej.