|
Nikt chyba nie pisze, że Moskal jest super trenerem. Jest trenerem obiecującym. Tylko i aż. W naszej konkretnej sytuacji bardziej opłaca się go zostawić niż zwolnić. Pierwszy argument to styl gry. Drugi to fakt, że zainwestowaliśmy w niego już trochę czasu i szkoda to marnować.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|