Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1748
Stary 05.10.2015, 16:37
Nikt chyba nie pisze, że Moskal jest super trenerem. Jest trenerem obiecującym. Tylko i aż. W naszej konkretnej sytuacji bardziej opłaca się go zostawić niż zwolnić. Pierwszy argument to styl gry. Drugi to fakt, że zainwestowaliśmy w niego już trochę czasu i szkoda to marnować.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)