Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 05.10.2015, 16:29
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Mecz przegrany z winy Pawła Brożka i tyle w temacie. Zamiast wyjść na 1-0 straciliśmy bramkę, która ustawiła mecz. Żadna z drużyn się nie wyróżniła niczym szczególnym. Koniec tematu.
Ja sadze, ze to wina wrozbity Macieja. Wywrozyl z herbacianych fusow Nesporowi, ze strzeli bramke z Wisla. Masz ci los- strzelil!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując