crazykaro napisał(a):

|
Mecz przegrany z winy Pawła Brożka i tyle w temacie. Zamiast wyjść na 1-0 straciliśmy bramkę, która ustawiła mecz. Żadna z drużyn się nie wyróżniła niczym szczególnym. Koniec tematu.
|
Ja sadze, ze to wina wrozbity Macieja. Wywrozyl z herbacianych fusow Nesporowi, ze strzeli bramke z Wisla. Masz ci los- strzelil!!!!!!!!!!