Zauwżcie że wygrywamy tylko wtedy kiedy Brożek trafia ( nie licząc meczu z Lechem )
I czy zmiana trenera sprawi że Brożek zacznie trafiać

? no chyba nie.
I ja nie chce bronić Moskala i mówić ze jest dobry, bo tak nie jest, ale bez napastnika żaden trener nie zrobi lepszego wyniku.