|
Po 1 trzeba napastnika, gdy Moskal bedzie miał prawdziwego napastnika i nie bedzie mu szło można go zwolnić ( ale nie liczył.bym na to do końca sezonu, chyba ze bedzie miał słabą wiosne).
Po 2 wcześniej mieliśmy swoich wychowanków w których był potenciał i można było wpuszczać, a teraz szkoda gadać.
I porównajcie Donalda teraz i za czasów Smudy.
|