|
Sir Alex Ferguson przejął Man Utd w 1986r i dopiero w 89/90 zdobył z nimi pierwsze trofeum.
Ja sie boję tylko o to ze Moskal nie potrafi oszacowac potencjału piłkarza. Uwazam ze ma warsztat i merytoryke ale brakuje mu tzw. nosa.
Cywka którego on rekomendował jest dnem. Popovic to równiez nie jest gracz na Wisłe (a na dodatek nosi dyche...) a Crivellaro to miałby w kazdej druzynie e-klasy problem z gra w pierwszym składzie.
Najlepsi to przypadkowi Cierzniak i Mąka którzy trafili do nas nie ze względu na parcie trenera tylko ze wzgledu na fart tudzien niefart (Buchalik)
E: Nie przejmowac sie tym ze nie potrafi ocenic potencjału? Przejmowac w ...., bo potem beda przyjezdzały Serże Branco z Jovanicami. W klubie nie ma ludzi ktorzy to potrafia wiec on musi. Sory ale na Zdziska tego wszystkiego nie zrzucajmy.
A to Donald gra jak gra to wg. nie duza zasługa jego samego + odejscie Smudy niż super podejscie Moskala. Obym sie mylił, no ale Donald "coś" ma wiec to samo mogło eksplodować. Renesans Bogusia polega na tym ze gra teraz przy Popovicu i Urydze a nie Stilicu np. Tak samo grał jak grał u Smudy i tak samo gra jak grał u młodego Skorży.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 05.10.2015 o godz. 13:56.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|