bridgeburner napisał(a):

No ja jakoś nie widze przesłanek na podstawie których mam wierzyć, że będzie lepiej
Cała kariera trenerska Moskala wygląda tak samo, gra ładna dla oka tylko brak wyników
To nie jest łyżwiarsto figurowe, tu sie w pierwszej, drugiej i trzeciej kolejności liczy wynik
Alternatywy dla strzałow z 16 i wjechania z piłka do bramki nie ma zadnej
Poza tym w mojej opinii nie gramy wcale tak dobrze, ok pewnie i ładnie ale ładnie dla oka to też graja zawsze drużyny Stawowego, jakie miał wyniki to nie musze przypominac
|
Moskal w żadnym z klubów nie pracował wystarczająco długo. Wyniki są ważne ale nie najważniejsze. Trzeba patrzeć na wszystko z szerszej perspektywy. Gdyby opierać się tylko na wynikach to nigdy nie byłoby np Borussii Kloppa, który miał raczej ciężkie pierwsze dwa sezony.