Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10038
Stary 05.10.2015, 10:37
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem to właśnie Cupiał dołożył z własnej kieszeni te 3 miliony.
jeśli to prawda, to było to do przewidzenia już dawno... pisałem o tym, choć tylko gdybałem ;-)
Cupiałowi zależy na Wiśle i pewnie, raczej będzie sam ją "sponsorował" z własnej kieszeni niż dopuści do niej np. niepewny TS. A o co poszło? Zapewne TS chciał więcej niż mu oferowano, być może TS chciało tę większość udziałów, o której tak głośno mówili, by móc samemu decydować i ewentualnie sprzedawać SA po kawałku komu i za ile by chciało. Chcieli samemu rządzić i jeszcze na tym zarabiać. A B.C. widocznie taki układ nie pasował I może dobrze, tylko oby jeszcze się nie okazało, że Włodarskiemu S.A. się dostanie w łapy. Chyba, że na mniejszościowych udziałach...
jakoś dziwnie spokojny jestem o to, ze Wiśle piłkarskiej się krzywda przy tym wszystkim nie stanie i B.C. znajdzie z tego stanu rzeczy jakieś wyjście.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując