Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10037
Stary 05.10.2015, 10:31
fialo napisał(a):Wyświetl post
Skoro nie będzie kupca i nie będzie TF to jaką widzisz inną drogę?
Wisla ma na ten sezon domkniety budzet. A wydzielenie z TF nei musi oznaczac ze trzeba bedzie w 1 dzien oddac caly dlug wzgledem nich

Pozymy zobaczymy. na razie dobra wiadomoscia jest to, ze nie bedziesz wlaczenia do TS
Odpowiedz cytując