fialo napisał(a):

|
Skoro nie będzie kupca i nie będzie TF to jaką widzisz inną drogę?
|
Wisla ma na ten sezon domkniety budzet. A wydzielenie z TF nei musi oznaczac ze trzeba bedzie w 1 dzien oddac caly dlug wzgledem nich
Pozymy zobaczymy. na razie dobra wiadomoscia jest to, ze nie bedziesz wlaczenia do TS