fialo napisał(a):

Ciekawe co to oznacza. Ja widze kilka scenariuszy:
- TF dalej ma 100% udzialow czyli wbrew medialnym doniesieniom nie opuszcza Wisly i mamy swoisty status quo
- Jest inny kupiec niz TS
- Nie ma kupca, TF musi wyjsc = upadek
Ważne tygodnie przed nami.
|
ten ostatni punkt to skad wziales? Skad taki pomysl bo z glowy chyba nie.