Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10030
Stary 05.10.2015, 08:37
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co to oznacza. Ja widze kilka scenariuszy:

- TF dalej ma 100% udzialow czyli wbrew medialnym doniesieniom nie opuszcza Wisly i mamy swoisty status quo
- Jest inny kupiec niz TS
- Nie ma kupca, TF musi wyjsc = upadek

Ważne tygodnie przed nami.
ten ostatni punkt to skad wziales? Skad taki pomysl bo z glowy chyba nie.
Odpowiedz cytując