Stelio napisał(a):

|
będę za zwolnieniem Kazimierza, chyba, że drużyna w końcu wygra seria chociaż 3 spotkania, bo to skandal, że od marca nie potrafimy wygrać nawet głupie 2x z rzędu...
|
Nie możemy wygrać dwa razy z rzędu bo mamy słabych piłkarzy. Gdybyśmy mieli lepszych, to bysmy wygrali ale że mamy słabych bezpłciowych piłkarzy to wygrywamy od wielkiego dzwonu.