Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 04.10.2015, 23:12
jeeejkuuu ... poleciał Berg, lada moment poleci Skorża... mam nadzieję, że i Kazka wreszcie odprawią...
jest tyle klubów w II i III lidze gdzie można się uczyć trenerki... teraz jest najlepszy czas by Go zmienić
No chyba, że czekamy aż nam Termalica wpieprzy, później Jaga a dalej cwe7ka a może i GZ z Sobolem.
Ja naprawdę nie chcę widzieć moje Wisły na 10 miejscu a jak tak dalej pójdzie to niestety jeszcze w październiku to nas czeka. Kaziu! Twój czas już się skończył! Kończ waść...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!