jeeejkuuu ... poleciał Berg, lada moment poleci Skorża... mam nadzieję, że i Kazka wreszcie odprawią...
jest tyle klubów w II i III lidze gdzie można się uczyć trenerki... teraz jest najlepszy czas by Go zmienić

No chyba, że czekamy aż nam Termalica wpieprzy, później Jaga a dalej cwe7ka a może i GZ z Sobolem.
Ja naprawdę nie chcę widzieć moje Wisły na 10 miejscu a jak tak dalej pójdzie to niestety jeszcze w październiku to nas czeka. Kaziu! Twój czas już się skończył! Kończ waść...