Nie wiedziałem, że moje pytanie o ankietę wywoła taką burzę

Drozd PDW !
WISŁAZWE napisał(a):

Gdyby autor pytania i reszta znała się choć trochę na działaniu forum to amkiete do tematu może dodać osoba, która temat zakładała..
No ale lepiej "je..ać modów" za bierność.
|
Założyłem temat na forum testowym i nie widzę takiej opcji ...