Wyświetl pojedynczy post
AdrianoZKS
Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1715
Stary 04.10.2015, 19:34
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś nie widzi dobrej gry za Kazia to lepiej niech zajmie się łucznictwem.Na dzisiaj gramy chyba po Piaście najlepsza piłkę, Wiem że jest problem z punktami ale to już płacze do grajków a nie Kazia.Wczorajszy mecz jest najlepszym przykładem, tylko brak skuteczności spowodował przegraną. Powiem krótko , wara od Moskala bo nikt lepszy nie przyjdzie.Zmiana dla samej zmiany zupełnie niepotrzebna.
Popieram w 1906, a nawet w 1928 procentach. To Moskal zmarnował wszystkie te sytuacje w ostatnich 4 meczach? To Moskal tracił wszystkie te bramki w ostatnich minutach w tamtym sezonie? Pytam tylko retorycznie. Co prawda, denerwują te jego zmiany przy wyniku 0:1 w ostatnich minutach (zupełnie jakby się z porażką pogodził) i niewprowadzanie młodych, ale to drugie można zrozumieć, skoro co tydzień mają go zwalniać. To pierwsze wymienione faktycznie jest dosyć irracjonalne.

https://youtu.be/VnKEIJpqvjE?t=30s mam wrażenie, że od tamtego momentu on ma niewyobrażalnego pecha. czy to w Niecieczy, czy w GKSie, czy w Wiśle...