|
No tak. Moderatorzy są na forum przecież 24 godziny i nic tylko służą forumowiczom. Wyobraź sobie, że oni mają normlane życie i może faktycznie nie mieli czasu aby dodać waszą kochaną sondę do tematu. A jak ją już dodadzą to jak PiS nie będzie prowadział w tym jakże wiarygodnym sondażu to każesz zamknąć temat, czy upublicznić nicki głosujących?
Zejdzie na ziemie i nie rozpoerdalajcie kolejnego tematu polityczną gównoburzą.
Ciekawe forum kibicowskie a Twój licznik postów w 90% to polityczne teksty..
P.S miałem okazje poznać modów, każdy to zagorzały fanatyk lewicy, w końcu mają czerwone nicki a to nie przypadek to spisek!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|