daniello1987 napisał(a):

|
uwierz mi kolego.naprawde mamy mocny skład jak na ekstraklase. tylko ze jesli bedziemy grac takimi Urygami to wygrywac meczy nie bedziemy. jaki sens ma wpuszczanie zawdonika w 91 min meczu jak przegrywamy? ma sobie polizac trawe czy sie rozgrzac bo mu zimno? no dramat.zero taktyki,zero myslenia
|
Nazwiska nie graja...
Mamy JEDNEGO napastnika...
Mamy 2,5 pomocnika
Mamy 2-3 obroncow...