Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1701
Stary 04.10.2015, 15:46
daniello1987 napisał(a):Wyświetl post
uwierz mi kolego.naprawde mamy mocny skład jak na ekstraklase. tylko ze jesli bedziemy grac takimi Urygami to wygrywac meczy nie bedziemy. jaki sens ma wpuszczanie zawdonika w 91 min meczu jak przegrywamy? ma sobie polizac trawe czy sie rozgrzac bo mu zimno? no dramat.zero taktyki,zero myslenia
Nazwiska nie graja...
Mamy JEDNEGO napastnika...
Mamy 2,5 pomocnika
Mamy 2-3 obroncow...