fialo napisał(a):

Legia, Amica, Piast, Zaglebie Lubin, Lechia, Jagiellonia, Pogon i z bolem to mowie pejsy. 8 druzyn lepszych na papierze od nas. Mam duze watpliwosci co do Śląska czy Górnika Łęczna. Uznajmy ze to mniej wiecej nasz poziom.
Prawda jest brutalna
|
Prawda wg Ciebie , ale to nie znaczy że tak jest.
Co z Niecieczą ,bo są przed nami - lepszy trener, czy zawodnicy?