Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1697
Stary 04.10.2015, 15:32
fialo napisał(a):Wyświetl post
Legia, Amica, Piast, Zaglebie Lubin, Lechia, Jagiellonia, Pogon i z bolem to mowie pejsy. 8 druzyn lepszych na papierze od nas. Mam duze watpliwosci co do Śląska czy Górnika Łęczna. Uznajmy ze to mniej wiecej nasz poziom.

Prawda jest brutalna
Prawda wg Ciebie , ale to nie znaczy że tak jest.
Co z Niecieczą ,bo są przed nami - lepszy trener, czy zawodnicy?
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......