Rafal-SWL napisał(a):

|
polecam wyjść na świeże powietrze i przewietrzyć głowe... idąć Twoim tokiem myślenia, fakt iż Baraca przegrała z Sevillą oznacza że Sevilla ma lepszy skład. Brawo
|
Chcialbym skromnie zauważyć, że Barcelona nie zajmuje tak jak Wisła, miejsc 5-7 od czterech sezonów i to z różnymitrenerami. Ba, nawet z waszym bośniackim ulubieńcem w składzie.