Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1696
Stary 04.10.2015, 15:25
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
polecam wyjść na świeże powietrze i przewietrzyć głowe... idąć Twoim tokiem myślenia, fakt iż Baraca przegrała z Sevillą oznacza że Sevilla ma lepszy skład. Brawo
Chcialbym skromnie zauważyć, że Barcelona nie zajmuje tak jak Wisła, miejsc 5-7 od czterech sezonów i to z różnymitrenerami. Ba, nawet z waszym bośniackim ulubieńcem w składzie.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 04.10.2015 o godz. 15:32.