fialo napisał(a):

Legia, Amica, Piast, Zaglebie Lubin, Lechia, Jagiellonia, Pogon i z bolem to mowie pejsy. 8 druzyn lepszych na papierze od nas. Mam duze watpliwosci co do Śląska czy Górnika Łęczna. Uznajmy ze to mniej wiecej nasz poziom.
Prawda jest brutalna
|
polecam wyjść na świeże powietrze i przewietrzyć głowe... idąć Twoim tokiem myślenia, fakt iż Baraca przegrała z Sevillą oznacza że Sevilla ma lepszy skład. Brawo