Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1695
Stary 04.10.2015, 15:20
fialo napisał(a):Wyświetl post
Legia, Amica, Piast, Zaglebie Lubin, Lechia, Jagiellonia, Pogon i z bolem to mowie pejsy. 8 druzyn lepszych na papierze od nas. Mam duze watpliwosci co do Śląska czy Górnika Łęczna. Uznajmy ze to mniej wiecej nasz poziom.

Prawda jest brutalna
polecam wyjść na świeże powietrze i przewietrzyć głowe... idąć Twoim tokiem myślenia, fakt iż Baraca przegrała z Sevillą oznacza że Sevilla ma lepszy skład. Brawo