|
Senior Member
Offline
|
#1693

04.10.2015, 15:07
|
fialo napisał(a): 
Legia, Amica, Piast, Zaglebie Lubin, Lechia, Jagiellonia, Pogon i z bolem to mowie pejsy. 8 druzyn lepszych na papierze od nas. Mam duze watpliwosci co do Śląska czy Górnika Łęczna. Uznajmy ze to mniej wiecej nasz poziom.
Prawda jest brutalna
|
Buhahahaha 
|
|