Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1693
Stary 04.10.2015, 15:07
fialo napisał(a):Wyświetl post
Legia, Amica, Piast, Zaglebie Lubin, Lechia, Jagiellonia, Pogon i z bolem to mowie pejsy. 8 druzyn lepszych na papierze od nas. Mam duze watpliwosci co do Śląska czy Górnika Łęczna. Uznajmy ze to mniej wiecej nasz poziom.

Prawda jest brutalna
Buhahahaha