gypsy napisał(a):

|
Zgadzam się, że sama zmiana trenera niewiele da. Myślę, że teraz mamy szkoleniowca na miarę tej drużyny... Żaden lepszy ekspert nie zrobiłby z tych chłopaków drużyny na miarę podium Ekstraklasy. No po prostu się nie da, bo mamy wąską i słabą kadrę.
|
ale Wy głupoty gadacie... jaka słaba kadra? ludzie! jedyna pozycja na której mamy braki to napastnik! reszta wygląda całkiem przyzwoicie, i spokojnie powinno wystarczyć na miejsce 3-4, nie wmawiajcie mi że Pogoń ma lepszą kadrę od nas, albo ten wczorajszy Piast! mają słabszych piłkarzy, ale zgranych, wiedzących co i jak zrobić, co do kogo należy, właściwe ustawienie i przede wszystkim mają wytrenowane kilka zagrań, kilka sytuacji rozwiązania akcji i stosują to do bólu, aż wpadnie! i wpada.... to wystarcza serio... a my co? gramy ładnie dla oka, wymieniamy w cholerę podań, mamy nawet 70% posiadania piłki, ponad 70% skuteczności podań, tylko co z tego? co z tego skoro nikt nie wie co z tą piłką zrobić, gracz A dostaję piłkę i nie mając pomysłu na rozegranie, podaje do najbliższego gracza B, ten robi to samo co A, i podaje do C i tak w kółko, może poza szalonym Donaldem, bo on idzie na pałe, nie kalkuluje, nie trzyma taktyki, dlatego jest jednym z naszych najlepszych graczy!
panowie mówię to z żalem, ale Kazek taktycznie leży, nie umie poukładać naszego zespołu, nie umie zmotywować i wyciągnąć z nich maksa, nadal nie nauczył ich żadnej taktyki i rozwiązań... naprawdę czas na zmiany, bo stać nas na dużo więcej!