Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.10.2015, 14:02
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
..........
uwierz mi kolego.naprawde mamy mocny skład jak na ekstraklase. tylko ze jesli bedziemy grac takimi Urygami to wygrywac meczy nie bedziemy. jaki sens ma wpuszczanie zawdonika w 91 min meczu jak przegrywamy? ma sobie polizac trawe czy sie rozgrzac bo mu zimno? no dramat.zero taktyki,zero myslenia