Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1686
Stary 04.10.2015, 14:00
Problemy Moskala zaczęły się po zakończeniu poprzedniego sezonu. Zostawili trenera bo wiedzieli, że jakakolwiek zmiana na stanowisku przy braku budżetu transferowego skończy się tym, że żaden trener z dobrym CV przy Reymonta nie zawita. Właściwie poza Cierzniakiem do którego trudno się przyczepić reszta zawodników nie wnosi niczego do gry, ba Mączyński z meczu na mecz gra gorzej. Na jakiej podstawie klub związał się 3-letnimi umowami z Cywką i gościem, który kopał w piłkę w Dubaju (dodajmy bez szału). Moskal nie jest trenerem na miarę klubów Ekstraklasy, nie ma charyzmy, ustawia drużyny praktycznie w ten sam sposób w każdym meczu, drużyna gra w jednostajnym tempie a w ataku pozycyjnym nie istnieje, dodatkowo ma gość pecha ale na to wpływają czynniki związane z jego warsztatem trenerskim.