|
To jakie zmiany Moskal robi w 91 min meczu przy wyniku 0-1 mozna skwintowac hasłem J.Wójcika " Coż on ku//a robi" ?
inaczej tego nazwac nie mozna. Kazek to fajny gosc.prawdziwy Wislak.ale niestety trener I ligowy9choc w GKS tez sobie nie poradził). poprostu taka rola go przerasta.Wisła ma bic sie co rok o wielkie cele,nie wazne jaki ma skład.a za Moskala wygralismy chyba z 6 czy 7 meczy na 30. no dramat....
|