Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 04.10.2015, 13:24
Chyba ironizował ;-) A jeżeli nie to od dzisiaj blisko 100.000 polubień profilu SKWK na fejsbuku możemy uznać za "nikt nie czyta" ;-)
Strony internetowe już dawno przeszły na fejsbuk. Tam po prostu znajdziesz dużo więcej niż na portalu, poza "sztywnymi" newsami. No i trafia się do zdecydowanie większej ilości osób (bo na stronę SKWK wejdą ci co mają wejść), a fejsbuk trafia do każdej osoby z każdego zakątka na ziemi przez co ma lepszą siłę przebicia i przekłada się to na większe zainteresowanie danymi akcjami.

Ostatnio edytowane przez element : 04.10.2015 o godz. 13:32.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując