Chyba ironizował ;-) A jeżeli nie to od dzisiaj blisko 100.000 polubień profilu SKWK na fejsbuku możemy uznać za "nikt nie czyta" ;-)
Strony internetowe już dawno przeszły na fejsbuk. Tam po prostu znajdziesz dużo więcej niż na portalu, poza "sztywnymi" newsami. No i trafia się do zdecydowanie większej ilości osób (bo na stronę SKWK wejdą ci co mają wejść), a fejsbuk trafia do każdej osoby z każdego zakątka na ziemi przez co ma lepszą siłę przebicia i przekłada się to na większe zainteresowanie danymi akcjami.
