Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.10.2015, 12:48
landryna99 napisał(a):Wyświetl post
Wcześniej pojawiał się kandydat Robert Pevnik i podobno było słowie z Cupiałem....
ten co był trenerem Legionovii? jeśli tak to raczej zamieniamy kija na trzonek, czyli różnica żadna

u nas problemem nie jest trener, tylko brak wykorzystywanych sytuacji, nie gramy padaki, mamy swoje okazje
to nie wina Moskala, że Boguski czy Jankowski celują w poprzeczkę, czy Mączyński tak jak wczoraj oddaje dobry strzał, ale z ziemi wyrasta Korun i wybija piłkę

Cupiał tak bardzo jest zaślepiony wynikami, że człowieka już nie rozumiem. Kiedyś Skorża poleciał bo nie było stylu (2xMistrzostwo i 1 miejsce w tabeli) a były wyniki, dziś leci Moskal bo wyników nie ma a jest styl, skoro jest styl to czego brakuje? zmiany trenera? no bez jaj, tu trzeba piłkarzy którzy będą po prostu lepsi od obecnie których mamy

By nasz styl nadążał za wynikami trzeba kilku piłkarzy, kluczową pozycją to 10 - Stilic jaki był taki był, ale potrafił podać, kopnąć, druga pozycja to niestety napastnik, z Brożkiem wygramy parę meczy, ale drugie tyle przegramy a trzy razy tyle zremisujemy, gość na 37 kolejek ma może 4-5 dobrych meczów w których cyknie z 2-3 bramki i gdzieś się o nim mówi że dalej to "Pan piłkarz", trzecia pozycja to nominalny prawoskrzydłowy bez którego Jović nie ma z kim pograć, zlapać miejsca na pozycji, wywalczyć lepszej pozycji

Czas dużych zmian w Wiśle, ale trochę was zadziwię, ale na środku postawiłbym na Cywkę i Mączyńskiego, gości agresywnych którzy zdominują środek pola. Nie wiem co Cywka porobił że Moskal go unika, nie wiem też czy aż na tyle cienki jest, ale z meczów które widziałem, nie jest to 10 ani skrzydłowy, solidny środkowy pomocnik - to minus Moskala który widzi w nim tylko potencjał ofensywny
Lepiej zapobiegać niż leczyć