sayek89 napisał(a):

|
No ja słyszałem, bo niestety meczu nie mogłem oglądać że ten Piast to taki bardziej szczęśliwy lider. Że w meczu z Nami oddychali rękawami dość szybko.
|
To bardziej było planowanie energii - kiedy nam zaczęło brakować pary zrobili taki kocioł, że przez 10 minut nasi tylko patrzyli jak tamci biegają. Latal świetnie ich przygotował, wie dokładnie, na co ich stać i zarządza ich siłami optymalnie - stąd takie a nie inne wyniki.