|
Gra nie jest zła ,ale jest przerażająco wolna i każdy w tej lidze jest w stanie zareagowac na wymiane podań naszej
drużyny - nie trudząc sie zbytnio.
Pozostaje tylko problem ,czy zawodnicy są przygotowani na zwikszenie szybkości rozgrywania akcji ?
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|