|
Zwolnią Kazka, sam odejdzie przed meczem gwiazd ?
Zmiany muszą być bo jak chcemy grać w pucharach to musimy wygrywać mecze. A od kiedy Kaziu jest trenerem Wisły to nie wygraliśmy dwóch meczy pod rząd. Lubię go i szanuje ale trzeba ratować sezon póki się da. Piast ma już ponad 10 pkt przewagi nad nami, wiem że oni też w końcu złapią zadyszkę ale nie sądzę że my nagle zaczniemy wygrywać seriami. I tyle. Módlmy się o 8 bo jak nie to trzeba będzie zrobić to co Probierz po meczu z Legią w tamtym sezonie, czyli pie..... sobie whisky
|