Wyświetl pojedynczy post
landryna99
Junior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 04.10.2015, 09:17
Czy nasi potrafią chodź raz dobrze wykonać rzut z autu ? Wczoraj wyrzuty i straty wołały o pomstę do nieba.To samo tyczy się podań dużo strat,za dużo holowania piłki i strata....Jak mamy wygrywać bez napastnika i skrzydeł ?
Odpowiedz cytując