Temat
:
[XI Kolejka] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 3 października, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
landryna99
Junior Member
Od: 07.2005
Offline
#
57
04.10.2015, 09:17
Czy nasi potrafią chodź raz dobrze wykonać rzut z autu ? Wczoraj wyrzuty i straty wołały o pomstę do nieba.To samo tyczy się podań dużo strat,za dużo holowania piłki i strata....Jak mamy wygrywać bez napastnika i skrzydeł ?
landryna99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do landryna99
Znajdź inne posty napisane przez landryna99