art napisał(a):

|
Nie mam zdania... W maju można było powiedzieć, że mamy po prostu 'pecha', ale teraz jeśli taka sama sytuacja powtarza się ciągle i ciągle to dalej jest to 'pech'?
|
To się nazywa brak jakości piłkarskiej. I chociażby Paweł zawsze marnował więcej setek, niż ich strzelał. Różnica jest tylko taka, że kiedyś przerastaliśmy ekstraklasę, a teraz nawet, jeśli jesteśmy lepsi, różnice są często minimalne i o końcowym wyniku decydują szczególiki.