Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 04.10.2015, 09:13
Brak skuteczności to konsekwencja zbytniej pewności siebie jeżeli chodzi o grę i braku zdolności wzięcia na siebie odpowiedzialności jeżeli chodzi o strzelanie. Tyle patelni zostało już w tej rundzie spieprzonych że żeden nie chce spieprzyć kolejnej, więc podaje do usranej śmierci aż przeciwnik piłkę wybija i głównego winowajcy zmarnowania okazji nie ma. A jak już jest patelnia i trzeba strzelić to są tacy zesrani jak Brożek w 45 minucie. Jedyny który się nie boi to Donald ale on znowu może strzelić w każdym kierunku i czasem wpada a czasem nie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując