Ajax napisał(a):

Nie no przecież pod kierownictwem tego podłego wstrętnego Smudy Brożek wcale nie był w czubie klasyfikacji strzelców ekstraklasy.
Nie nie nie. To tylko spisek i jakieś złe moce pozmieniały wszystkie statystyki w internetach....
|
To dajmy szansę Smudzie. A potem znowu Moskalowi. A potem znowu Smudzie. A potem znowu Moskalowi.
