Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 04.10.2015, 08:32
Mecz na remis. Wisła gra po profesorsku, chce wejść z piłką do bramki, zamiast oddawać strzały w dogodnych sytuacjach.

Mączyński zagrał najsłabiej, mnóstwo niecelnych podań. Uryga równie kiepsko.

Szkoda tego błędu Cierzniaka, aczkolwiek miał jeszcze dwie znakomite interwencje w tym meczu.
Odpowiedz cytując