|
Nasi są zesrani w polu karnym jak mają oddać strzał na bramkę - kombinują jak barca... nie wiem może myślą, że sytuacja się już nie powtórzy? czy po prostu boją się strzelić i wziąć odpowiedzialność za strzał?
Co do dopingu to musimy się aż tak napinać na takiego Piasta?rozumiem szydere ale jak poszło o łamaniu kości...
|