Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 04.10.2015, 07:54
Nasi są zesrani w polu karnym jak mają oddać strzał na bramkę - kombinują jak barca... nie wiem może myślą, że sytuacja się już nie powtórzy? czy po prostu boją się strzelić i wziąć odpowiedzialność za strzał?

Co do dopingu to musimy się aż tak napinać na takiego Piasta?rozumiem szydere ale jak poszło o łamaniu kości...
Odpowiedz cytując