|
Brożek wczoraj podjął 100% złych decyzji. Momentami to się zastanawiam czy on jakiś jaj typu ukryta kamera nam nie odstawiał. No bo raz, drugi, trzeci wychodzi na niezłą pozycje strzelecką i zamiast lutować to odgrywa parodystycznie gdzieś w tłum... No prze jaja...
Ma ktoś dostęp do statystyk indywidualnych typu podania, odbiory? Bo Uryga... Ani to to w defensywie nie pomaga a o ofensywie czy jakimkolwiek rozegraniu to nawet nie wspominam. Wolne to to jak wóz węglem, jakakolwiek dynamiczna akcja ze strony przeciwnika to nie tylko nie odbierze, nie tylko nie popracuje ustawieniem itp żeby zażegnać niebezpieczeństwo, ale nawet nie poprzeszkadza bo jest za wolny, tylko odprowadzi piłkę wzrokiem. Ten gość to jest parodia.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
|