Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 04.10.2015, 04:27
Poważnie nie wiem jaki niektórzy mecz oglądali... Ośmieszeni przez Piasta, poważnie? Wyrównany mecz, niestety z Urygą i przede wszystkim tragicznym dzisiaj Mączyńskim nie udało się wygrać/zremisować. Liczę, ze nikt nie wpadnie po tej porażce na pomysł wymiany trenera. Stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji, jesteśmy po prostu nieskuteczni. Nowy trener sprawi, że nagle zaczniemy trafiać w prostych sytuacjach?
Odpowiedz cytując