|
Poważnie nie wiem jaki niektórzy mecz oglądali... Ośmieszeni przez Piasta, poważnie? Wyrównany mecz, niestety z Urygą i przede wszystkim tragicznym dzisiaj Mączyńskim nie udało się wygrać/zremisować. Liczę, ze nikt nie wpadnie po tej porażce na pomysł wymiany trenera. Stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji, jesteśmy po prostu nieskuteczni. Nowy trener sprawi, że nagle zaczniemy trafiać w prostych sytuacjach?
|