Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 04.10.2015, 04:03
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Nie bawić sie w jakieś koronkowe akcje,rozegrania, wejścia z piłką do bramki tylko walić jak nadarza się okazja! ile fabryka dała, a nóż cos wpadnie!!!!!
walic ile fabryka dala? tak jak Jankowski z Koroną? a może tak jak w Łęcznej? bezmyślnie ale za to mocno i z kapy... no prosze Cię człowieku...


Odpowiedz cytując