Davss875 napisał(a):

|
Nie bawić sie w jakieś koronkowe akcje,rozegrania, wejścia z piłką do bramki tylko walić jak nadarza się okazja! ile fabryka dała, a nóż cos wpadnie!!!!!
|
walic ile fabryka dala? tak jak Jankowski z Koroną? a może tak jak w Łęcznej? bezmyślnie ale za to mocno i z kapy... no prosze Cię człowieku...